לפניכם מידע על המשלוחים להזמנות באתר. בכל שאלה נוספת, פנו אלינו. לסייע באמצעות הדוא"ל: jwcltd@gmail.com, או בטלפון 072-3713000.

זמני משלוח:

1. במשלוח עד הבית - לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, החבילה תישלח אליכם בתוך 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות חברת שילוח \ דואר ישראל. *שימו לב: על מנת לייעל את המשלוח אליכם, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים רוב יומכם - בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם. 
2. איסוף עצמי מהחנות - ניתן לאסוף את החבילה מחנות מרכז השעון והתכשיט בעת ביצוע ההזמנה, בתוך 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר. ואת ההזמנה תוכלו לאסוף במהלך שעות פעילות החנות. המשלוח יישמר עבורכם בחנות למשך 10 ימים.

מעקב אחר הזמנה:

לאחר ביצוע הקנייה ניתן לעקוב אחר סטטוס ההזמנה בכל רגע מספר מעקב של המוצר שתקבלו. כמו כן יישלח אליכם אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקנייה באתר. במידה והזמנתכם תקינה יישלח אליכם דוא"ל נוסף ובו אישור על ההזמנה ומספר שילוח.

כל המוצרים הנמכרים באתר נמכרים נשלחים עם מספר מעקב וביטוח על המוצר.

החזרות- לפניכם מידע על החזרות והחלפות פריטים שנקנו באתר פנו אלינו. לסייע באמצעות הדוא"ל: jwcltd@gmail.com, או בטלפון 072-3713000.

ביטול הזמנה:

במקרה של ביטול ההזמנה לאחר שהלקוח קיבל את השעון, מחוייב הלקוח להחזיר את השעון באריזתו המקורית, כפי שקיבל בעת רכישת השעון.