מדיניות משלוחים והחזרות

לפניכם מידע על המשלוחים להזמנות באתר. בכל שאלה נוספת, פנו אלינו. לסייע באמצעות הדוא"ל: info@sjw.co.il, או בטלפון 09-7453282

זמני משלוח:

1. במשלוח עד הבית - לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, החבילה תישלח אליכם בתוך 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות חברת שילוח \ דואר ישראל. *שימו לב: על מנת לייעל את המשלוח אליכם, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים רוב יומכם - בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם. 
2. איסוף עצמי מהחנות - ניתן לאסוף את החבילה מחנות מרכז השעון והתכשיט בעת ביצוע ההזמנה, בתוך 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר. ואת ההזמנה תוכלו לאסוף במהלך שעות פעילות החנות. המשלוח יישמר עבורכם בחנות למשך 10 ימים.

מעקב אחר הזמנה:

לאחר ביצוע הקנייה ניתן לעקוב אחר סטטוס ההזמנה בכל רגע מספר מעקב של המוצר שתקבלו. כמו כן יישלח אליכם אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקנייה באתר. במידה והזמנתכם תקינה יישלח אליכם דוא"ל נוסף ובו אישור על ההזמנה ומספר שילוח.

כל המוצרים הנמכרים באתר נמכרים נשלחים עם מספר מעקב וביטוח על המוצר.

החזרות- לפניכם מידע על החזרות והחלפות פריטים שנקנו באתר פנו אלינו. לסייע באמצעות הדוא"ל: info@sjw.co.il, או בטלפון 09-7453282

ביטול הזמנה:

במקרה של ביטול ההזמנה לאחר שהלקוח קיבל את השעון, מחוייב הלקוח להחזיר את השעון באריזתו המקורית, כפי שקיבל בעת רכישת השעון.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

ראשון,שני,שלישי,רביעי,חמישי,שישי,שבת
ינואר,פברואר,מרץ,אפריל,מאי,יוני,יולי,אוגוסט,ספטמבר,אוקטובר,נובמבר,דצמבר
אין מספיק מוצרים זמינים. רק [max] נשארו.
הוסף ל-Wish Listסייר ברשימת המשאלותהסר רשימת משאלות
עגלה

העגלה שלך ריקה

המשך לקנות

הוסף הערה ערוך הערה
הערכת משלוח
הוסף קופון

הערכת משלוח

הוסף קופון

קופון הנחה יופעל בעגלת הקניות