ההיסטוריה של דבוסה

אומנות השענות החלה לפני יותר מ-200 שנה בגבעות המתגלגלות של אזור יורה השווצרי שבין ג'נבה וּבאזל. תחילה כעיסוק שמטרתו היה למלא את חודשי החורף הארוכים ולהגביר את ההכנסות הצנועות מהחקלאות. לעומת זאת, לכמה מתושבי האזור, הפכה מלאכה מאתגרת זו לתשוקה ותחביב.

1881
משפחת האסלר מנתה ארבעה אחים. בשנת 1881, הצעיר מביניהם, אייבל פרדריק האסלר (נולד בשנת 1861), החל לייצר בדיוק אומנותי רב, סדרה קטנה של קופסאות מכסף לשעוני כיס. שישה מבניו המשיכו בדרכו וירשו את כשרונו לשענות.
1946
לאחד מבניו, פול האסלר (1883-1977), שענות הפכה לתשוקה ומקצוע. עוד כילד קטן הוא הסתקרן מהשעונים המורכבים שהוא מצא על שולחן עבודתו של אביו. פול המשיך והקים חברה משלו 'Paul Hasler Terminates d’Horlogerie' שהתמחתה בהרכבת מותגי שעונים יוקרתיים. דוד האסלר (1897-1951), שעבד באותה תקופה אצל אחיו פול כמנהל הטכני, קנה בשנת 1946 נתח מהחברה של אחיו .מהלך זה סימן את תחילת דרכה של 'האסלר פררס' (Hasler Freres).
1970
העסקים שגשגו ובשנת 1961, דור שלישי של משפחת האסלר, ווילפרד ו-אריק האסלר, הצטרפו לעסק כשותפים עסקיים. בשנות השבעים ספגה תעשיית השענות השוויצרית פגיעה משמעותית בעקבות לחץ מהמזרח הרחוק לאור הצגת מנגנון הקוורץ, אשר ייתר כמעט לחלוטין את השענות המכנית המסורתית. בתגובה לדרישה החדשה בשוק, 'חברת האסלר', יישות משפטית מאז 1974, החלה להכניס מנגנוני קוורץ אל מגוון השעונים שייצרה.
1993
סימנה את תחילת התפתחותו של מותג 'דבוסה'. 1993 הייתה גם השנה שבה 'חברת האסלר' החלה לעבוד בשיתוף פעולה עם מפיץ השעונים 'Bohle GmbH' - שפעל בשוק הגרמני מאז שנות השישים. השעון המכני כבר החל לחוות מעין רנסנס, ולכן מבחר שעונים מכניים מבית המותג 'דבוסה' חוו הצלחה מיידית. נקודה זו הייתה שריקת הפתיחה להצלחתן של קולקציות דומות.
2000
קורין בוייל (Bohle) לקחה על עצמה את הפיתוח האסטרטגי של המותג דבוסה בשנת 2000. אחת מהתוצאות של המיתוג החדש ונקודת דרך מיוחדת בהיסטוריה של המותג הייתה הסדרה המוגבלת הראשונה של דבוסה - 'פאנאמריקה', שיצאה ב-2002. את שעוני הסדרה ניתן כיום למצוא בקרב אספנים פרטיים.
כיום
כיום, מנוהל המותג דבוסה כעסק משפחתי-עצמאי, עם נוכחות עולמית חזקה והפך להיות חלק אינטגרלי מעולם השעונים המכניים.
ראשון,שני,שלישי,רביעי,חמישי,שישי,שבת
ינואר,פברואר,מרץ,אפריל,מאי,יוני,יולי,אוגוסט,ספטמבר,אוקטובר,נובמבר,דצמבר
אין מספיק מוצרים זמינים. רק [max] נשארו.
הוסף ל-Wish Listסייר ברשימת המשאלותהסר רשימת משאלות
עגלה

העגלה שלך ריקה

המשך לקנות

הוסף הערה ערוך הערה
הערכת משלוח
הוסף קופון

הערכת משלוח

הוסף קופון

קופון הנחה יופעל בעגלת הקניות